Athletes Standings

Show Top
Athletes

Standings by Total

  Name (Club) Swim Bike Run Total
1 Kevin Petty (Black Triathletes Association) 1744.00 6444.44 156.00 8344.44
2 Daniel Stubleski (Team Fraser) 434.60 4537.28 2557.74 7529.62
3 Susan Gryder (T3 - Tampa Tri Team) 14.20 6168.26 918.81 7101.27
4 Carl Johnson (Triathlon Club of San Diego T2) 1152.60 5155.14 470.13 6777.87
5 Alan Voisard (Triathlon Club of San Diego T1) 4418.50 115.00 1907.10 6440.60
6 Wayne Coey (Triathlon Club of San Diego T2) 927.30 4352.62 1128.61 6408.53
7 Roger Leszczynski (Triathlon Club of San Diego T1) 380.40 2907.76 3049.95 6338.11
8 Bruce Gennari (Brentwood Endurance Athletic Team) 1200.20 3349.96 1289.76 5839.92
9 Euleen Josiah-Tanner (Network of Multi-Sport African American Athletes (NOMSA3)) 11.40 1668.00 4126.38 5805.78
10 Kenneth Wright (Kansas River Valley Triathlon Club) 800.40 4035.00 683.25 5518.65


[]Swim Session Standings

  Name (Club) Swim Bike Run Total
1 Alan Voisard (Triathlon Club of San Diego T1) 1701.00 0.00 396.00 2097.00
2 Annie Hayman (T3 - Tampa Tri Team) 1303.10 103.00 45.00 1451.10
3 Cecily Arenas (Triathlon Club of San Diego T1) 1204.80 0.00 0.00 1204.80
4 Jay Mager (Swim 70 Triathlon Club) 1189.00 0.00 147.00 1336.00
5 Adriel Sanes (Team USAT) 1131.90 0.00 58.50 1190.40
6 Aidan Abbey (Gulf Winds Triathletes Team 1) 1019.30 32.00 18.00 1069.30
7 Kevin Petty (Black Triathletes Association) 1000.00 1504.44 99.00 2603.44
8 Megan Carpenter (Human Motor Works Racing) 984.20 0.00 9.00 993.20
9 Bill Beardsley (Buffalo Triathlon Club - Team 2) 910.20 357.00 264.90 1532.10
10 Kareem Kirby (T3 - Tampa Tri Team) 904.00 248.20 127.50 1279.70


[]Bike Session Standings

  Name (Club) Swim Bike Run Total
1 Kevin Petty (Black Triathletes Association) 220.00 3017.42 22.50 3259.92
2 Susan Gryder (T3 - Tampa Tri Team) 0.00 2507.00 213.00 2720.00
3 Kenneth Wright (Kansas River Valley Triathlon Club) 54.40 2337.25 57.75 2449.40
4 Carl Johnson (Triathlon Club of San Diego T2) 223.20 2157.97 61.56 2442.73
5 Wayne Coey (Triathlon Club of San Diego T2) 114.80 1939.97 265.65 2320.42
6 Henry Thompson (TriCoachGeorgia) 47.70 1915.00 67.86 2030.56
7 Brian Sauer (Triathlon Club of San Diego T2) 14.90 1735.66 22.20 1772.76
8 Dwight Dachnowicz (Somerset Hills YMCA Multisport Club) 114.00 1695.00 387.72 2196.72
9 Daniel Stubleski (Team Fraser) 184.50 1599.40 811.65 2595.55
10 Susan Allyn (North Texas Multisport) 202.60 1470.00 339.00 2011.60


[]Run Session Standings

  Name (Club) Swim Bike Run Total
1 Euleen Josiah-Tanner (Network of Multi-Sport African American Athletes (NOMSA3)) 0.00 358.00 1395.00 1753.00
2 Roger Leszczynski (Triathlon Club of San Diego T1) 132.60 955.50 1001.55 2089.65
3 Marie Mullen (Salt Lake Triathlon Club) 228.50 616.00 957.00 1801.50
4 Les Shibata (Triathlon Club of San Diego T2) 35.20 166.00 944.40 1145.60
5 Alan Voisard (Triathlon Club of San Diego T1) 1112.60 0.00 940.20 2052.80
6 Paul Moody (Salt Lake Triathlon Club) 184.70 80.00 884.10 1148.80
7 Danny Nelson (Southern Colorado Triathlon Club) 54.50 244.00 870.00 1168.50
8 Dustin Vaughn (Santa Cruz Triathlon Association) 66.60 211.61 863.58 1141.79
9 Daniel Stubleski (Team Fraser) 144.80 1512.12 861.09 2518.01
10 Greg Jordan (Kansas River Valley Triathlon Club) 0.00 0.00 819.75 819.75